Desportivo Club

Krok 1

Přidej se a získej
slevu 10 %
na první nákup*

Krok 2

Za doporučení Desportivo
doprava zdarma
u další objednávky

Krok 3

Každý 3. nákup* navíc
sleva 3 %
na Tvém účtu

Pro koho je Desportivo Club?

Pro Tebe!

Jsi aktivní. Máš rád sport a pohyb, nebo hledáš motivaci ke cvičení? Není důležité, jestli trénuješ venku nebo uvnitř, cvičíš blízko domu nebo jezdíš na delší výlety, máš rád trekking nebo rodinné procházky po okolí. Nebo možná že teprve začínáš své aktivní dobrodružství?

Připravili jsme slevový program, abychom Ti dali více za méně.

Teď je čas na #movedecide

Co nabízíme?

Moderní a pohodlné oblečení a příslušenství, které se mohou stát vašimi nejlepšími společníky během tréninků, pomáhají vám dosahovat ještě lepších výsledků, cílů nebo vás prostě provázejí každodenním životem a zajišťují ten největší komfort. V nabídce Desportivo najdete sportovní oblečení známých a renomovaných značek jako Adidas, Nike, Puma nebo Reebok. Jsme rádi, že se nám povedlo shromáždit ty nejlepší produkty pro celou rodinu. Náš sortiment zahrnuje oblečení a obuv pro ženy, muže, děti i teenagery, kteří oceňují nejen skvělý vzhled, ale také vysoký komfort používání a vysokou kvalitu oblečení. Zajímavý design, široká škála barev a nejmodernější střihy znamenají, že si snadno sestavíte moderní a pohodlný outfit na každý den.

Přečtěte si názory členů Klubu Desportivo

Magda

★★★★★

Už několikrát jsem objednávala boty a teplákovky. Vše v pořádku. Vřele doporučuji.

Tomáš

★★★★★

Doporučuji oblečení, nejvyšší kvalita, velikosti taky sedí, rychlé doručení i vrácení. Značkové oblečení kupuji pouze u nich a vždy jsem byl spokojený.

Katka

★★★★★

Super firma, spoustu zajímavých produktů, rychlé doručení, jsem spokojená!