Dámské spodní prádlo

Kategorie

Dámské spodní prádlo

You're currently reading page 1 of 2

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 55 produktů

  1. PUMA
    As low as 677,00 Kč 559,50 Kč
You're currently reading page 1 of 2

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 55 produktů

Dámské spodní prádlo v Desportivo – máme to, co hledáte!

Dobře zvolené spodní prádlo je základem pro pohodu každé ženy. Tento kousek oblečení s vámi musí držet krok v každé situaci, musí splnit všechny každodenní výzvy, vypadat bezvadně a zároveň se chovat jako druhá kůže. Pochopitelně musí také splňovat vaše estetické požadavky. Naše nabídka zahrnuje široký výběr elegantního dámského spodního prádla. Zveme vás, abyste se seznámily se všemi modely dámského spodního prádla v e-shopu Desportivo.
Bez ohledu na to, zda je váš životní styl zaměřený na sport a zda žijete aktivně každý den, nebo si sportovní prádlo jednoduše vybíráte, protože kladete důraz na pohodlí při nošení, určitě si najdete něco pro sebe.

Dámské spodní prádlo musí být pohodlné! 

Pokud ráda sportujete nebo se této oblasti teprve začínáte věnovat, jistě víte, jak dobře zvolené oblečení dokáže ovlivnit kvalitu tréninku. Dámské spodní prádlo není výjimkou, mít pohodlné spodní prádlo je základ pro vytvoření sportovního outfitu.
Bez ohledu na to, zda raději nosíte klasické kalhotky, brazilky nebo tanga – vždy byste měla vybírat dámské spodní prádlo té nejvyšší kvality. Pokud je vaší prioritou vaše pohodlí a zdraví vaší pokožky, sexy dámské spodní prádlo nestačí – musí být přizpůsobeno i potřebám aktivních lidí.

Výhoda dámského sportovního prádla ve srovnání s jiným

Možná si říkáte, zda vsadit na specializované sportovní prádlo. Dle našeho názoru se jistě vyplatí důvěřovat značkám, které se na navrhování oblečení pro aktivní lidi specializují již řadu let.
Produkty značky Puma, které máme mimo jiné v nabídce, jsou příkladem promyšleného modelu kalhotek, které splní požadavky aktivních žen.
Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je prodyšný, což jistě poskytne pohodlí vaší pokožce. Guma používá v nich je vyrobena z elastanu, který vám zajistí dokonalé padnutí.
Návrhy připravené špičkovými značkami jsou určeny pro ženy, které se chtějí ve svém novém spodním prádle cítit jako ve druhé kůži. Pamatujte, že dobře zvoleným sportovním oblečením můžete zamaskovat drobné nedostatky postavy a úplně stejnou roli může hrát i dámské spodní prádlo.

Dámské sportovní oblečení v nabídce Desportivo

Pokud žijete aktivně nebo si zkrátka ceníte pohodlí, které nabízí sportovní oblečení, důrazně vám doporučujeme, abyste si prohlédli další kategorie produktů, které vám umožní sestavit si kompletní sportovní outfit.
Obzvláště Vám doporučujeme:
•  dámské mikiny 
•  dámské tepláky 
•  dámské sportovní boty 
•  dámské teplákové soupravy 
Při nákupu v našem internetovém obchodě máte záruku originality všech zakoupených produktů. Každý z nich je originálně zabalen se sadou visaček.

Široký výběr termoaktivního dámského spodního prádla v nabídce Desportivo

Kromě kalhotek zde najdete i sady termoaktivního prádla. Pokud jste příznivci zimních sportů, jistě oceníte výhody dobře padnoucího kompletu spodního prádla, které vám poskytne teplotní komfort.
Pohodlí cvičícího člověka a tím i kvalitu tréninku ovlivňuje mnoho faktorů. Jedním z nejdůležitějších z nich je teplota vzduchu. Pokud si chcete naplno užít radost ze zimního trekkingu, lyžování či snowboardingu nebo třeba rádi běháte, když teploty klesnou pod nulu – toto bude řešení pro vás.
Nevhodně zvolené oblečení v zimě může vést k ochlazování organismu, v létě naopak k jeho přehřívání a zvýšenému pocení pokožky, proto se jim vyhýbejte. Ideálním řešením je optimálně sladěné termoaktivní dámské spodní prádlo. Je to praktický oděv, který můžete nosit během celého roku. Termoaktivní dámské oblečení těsně přiléhající k tělu dokonale odvádí pot a vodní páru z pokožky.
Dámské termoprádlo se perfektně přizpůsobí tvaru postavy. Tento oděv je k dispozici v obchodě Desportivo v různých velikostech. Flexibilita oblečení však znamená, že sadu termoaktivního prádla v jiné velikosti, než je ta vaše, snadno přizpůsobíte svým individuálním potřebám.

Dámské termoprádlo – nejlepší volba pro vás

Nelze popřít, že v posledních letech je dámské termoaktivní prádlo stále populárnější mezi ženami s aktivním životním stylem. Zajímá vás, jaké faktory jsou za tento stav zodpovědné? Stojí za to zmínit alespoň některé z nich:
•  univerzálnost použití – vhodné nejen pro trénink, ale i pro každodenní domácí i profesionální povinnosti, kdy to teplota vyžaduje;
•  účinná tepelná izolace - dámská termoaktivní mikina zaručí nositelce skvělou ochranu před chladem i horkem;
•  efekt „druhé kůže“ – dámské termoaktivní oblečení dokonale přilne k tělu; navíc je pružné a nezpůsobuje oděrky ani podráždění pokožky;
•  schopnost neutralizovat nepříjemné pachy, což jistě pozitivně ovlivní váš každodenní komfort.
Správně zvolená sada termoaktivního prádla neomezuje volnost pohybu. Díky tomu se budete cítit skvěle ve své kůži.

Termoaktivní oblečení pro ženy - různé modely, nejvyšší kvalita zpracování

V Desportivo jsme si vědomi různých potřeb našich zákazníků. Proto je naše termoprádlo pro ženy dostupné v různých verzích. Tenký oděv je určen pro letní použití.
Tento typ termoaktivního dámského oblečení sice dokonale odvádí vlhkost z povrchu pokožky a účinně ji chrání před škodlivým UV zářením, ale není schopen ochránit tělo před chladem. Tento úkol mnohem lépe plní dámská termoaktivní mikina vyrobená s použitím středně silné tkaniny, kterou lze s úspěchem využít jak na jaře, tak na podzim.
Pokud vám však záleží na plném tepelném komfortu, bude pro vás dámské termoprádlo ze silného pružného materiálu dokonalým řešením. Díky němu se pro vás cvičení – i pod širým nebem – stane opravdovým potěšením.

Jak dobře vybrat dámské spodní prádlo online?

Víme, že online nakupování má stejně odpůrců jako příznivců. Někteří lidé oceňují, že díky této formě nákupu oblečení ušetří čas, ale zároveň se bojí špatné velikosti a střihu.
V reakci na potřeby našich zákazníků měříme každý kus oblečení, které v našem internetovém obchodě máme, abyste se mohli plně vědomě rozhodnout pro daný model spodního prádla, ale i jakéhokoliv jiného oblečení.