You're currently reading page 1 of 15

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 409 produktů

 1. adidas
  As low as 442,00 Kč 365,29 Kč
 2. adidas
  As low as 442,00 Kč 365,29 Kč
 3. adidas
  As low as 407,00 Kč 336,36 Kč
 4. adidas
  As low as 407,00 Kč 336,36 Kč
 5. adidas
  As low as 422,00 Kč 348,76 Kč
 6. adidas
  As low as 422,00 Kč 348,76 Kč
You're currently reading page 1 of 15

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 409 produktů

Dětská trička, která si Vaše dítě zamiluje

Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, že výběr oblečení pro děti není příliš snadný. Naši nejmladší zákazníci mají stejné požadavky jako my dospělí a chtějí mít i vliv na to, co si na sebe každý den oblékají. Podle nás jednou z nejdůležitějších vlastností, ne-li nejdůležitější, díky které dítě ochotně sahá po oblečení samo, je pohodlí a možnost neomezené hry.
S tím vždy počítáme, proto poskytujeme našim nejmenším zákazníkům nejen estetické oblečení, ale také pohodlí a svobodu za každé situace. 

Pohodlí nošení a odolnost

Pro rodiče je důležitá také životnost a odolnost vůči nečistotám a poškození – aby i ty nejpodivnější nápady dětí nemusely skončit vyhazováním poničeného oblečení.
V naší nabídce máme produkty, které obě tyto vlastnosti kombinují, takže jsme si jisti, že požadavky bez problémů splníme.
Sportovní trička pro děti jsou skvělou volbou nejen na trénink nebo na hřiště. Díky kvalitním materiálům, pohodlným střihům a modernímu vzhledu se skvěle hodí i pro každodenní stylizaci.

Dětská trička – jaký materiál je nejlepší vybrat? 

Také přemýšlíte nad tím, z čeho by mělo být sportovní dětské tričko vyrobeno? Měl by to být materiál, který bude vyhovovat jeho každodenním potřebám.
Kvalitní tričko bude skvělé na léto i zimu. Při vysokých teplotách by mělo dobře ladit s dětskou pokožkou a až přijde zima – bude to skvělá první vrstva, když dítěti dáváme více vrstev. Je to první vrstva, která přichází do styku s jemnou dětskou pokožkou, takže ať už je vyrobena z jakéhokoliv materiálu, měl by být té nejvyšší kvality.

Bavlněná dětská trička vždy za nejlepší ceny!

Bavlna je jedním z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu dětského oblečení. Odolává vysoké teplotě praní, často ji také můžeme sušit v sušičce, což jsou v případě častého praní hlavní výhody u dětského oblečení.
Navíc je šetrná k pokožce, příjemná na dotek, snadno se barví, díky čemuž je bavlněné oblečení dostupné v mnoha barevných kombinacích, díky kterým si děti rády trička oblékají.

Dětské polyesterové tričko nejlepší na trénink

Ne nadarmo je z tohoto materiálu vyrobena naprostá většina sportovního oblečení pro děti i dospělé. Přestože má stejně příznivců jako odpůrců, doporučujeme sportovní oblečení právě z polyesteru.
Výčet výhod polyesteru je velmi dlouhý a negativní vlastnosti, s nimiž byl v průběhu let spojován díky zdokonaleným výrobním technikám, již nejsou relevantní. Rozhodně se nejedná o stejný materiál, jaký si pamatujeme z 50. let.
Polyester je extrémně odolný, náklady na jeho výrobu jsou poměrně nízké, takže ceny oblečení jsou mnohem nižší než z přírodních materiálů, což ocení všichni rodiče. V případě dětského šatníku je to obzvláště důležité, protože, jak všichni víme, musíme ho velmi často obměňovat.
Polyester udržuje dětskou pokožku suchou po dlouhou dobu, takže je perfektní volbou, když vaše dítě čelí intenzivní námaze.

Sportovní trička pro děti za příznivou cenu

Připravili jsme pro vás sortiment, ve kterém najdete jen ty nejlepší produkty nejlepších značek pro holky i kluky.
Přestože jsou dětská trička v naší prodejně sportovní, nejsou vyhrazena pouze na hodiny tělesné výchovy nebo na zahradu. Nabízíme tak široký výběr barev, že si je vaše ratolesti s radostí vyberou tričko na každý den - do parku, na školní výlet, na oslavu narozenin kamaráda po škole nebo třeba jen tak domů.

Tričko s potiskem nebo bez – co si vybrat? 

Pokud si nejste jisti, co bude vaše dítě nosit raději, zda obyčejné nebo potištěné tričko, doporučujeme vám nakupovat v internetovém obchodě společně.
Vaše dítě jistě ocení, že se může samo rozhodnout, co si oblékne. Nabídka v našem obchodě je tak rozmanitá, že jistě koupíte přesně to, co vaše dítě chce. Spojuje vás čas strávený nad každou společně vykonávanou činností a můžete si být jisti, že barva a model trička je přesně to, co vaše dítě chce.
Nabízíme vám pestrou nabídku triček, která zahrnuje produkty pro mladé lidi, kteří preferují klasickou černou, ale i pro milovníky bláznivých barev a potisků. Máme trička s potiskem i bez, ale i dlouhé rukávy nebo trička na ramínka.

Dětská trička musí být pohodlná, ale také estetická

Ostatně děti se v tomto případě příliš neliší od dospělých. Oblečení, které nosí, musí být praktické, ale i hezké. Trička, která si budou ochotně oblékat, musí vypadat dobře.
V našem e-shopu najdete krásná trička pro nejmenší batolata i starší teenagery. Nabízíme sortiment vybraný tak, aby oslovil děti i rodiče.
Trička pro děti a mládež, které máme v naší nabídce, jsou vždy v moderních barvách a střizích. Koupí jednoho trička snadno osvěžíte šatník svých dětí. Dětská trička pořídíte v klasické bílé, černé, šedé, ale nabízíme i neony a pastely. Teenageři také ocení možnost výběru trička s moderním, firemním logem na hrudi.

Firemní trička s krátkým rukávem nevyjdou z módy

Jsme si jisti, že mladé lidi nakupující na našem webu potěší fakt, že na ně čeká spousta moderních produktů zdobených logy adidas, Nike nebo 4F.
V našem sortimentu naleznete vždy to nejmodernější oblečení, včetně vždy originálních chlapeckých a dívčích triček těchto výrobců, včetně všech nejnovějších modelů, které budou perfektní pro malé děti i teenagera. Spokojenost našich malých zákazníků je pro nás nejdůležitější.
Seznamte se s našimi dalšími kategoriemi a vybavte dítěti celý šatník v jedné objednávce. Doporučujeme vám věnovat zvláštní pozornost
•  dětským kalhotám
•  dětským mikinám
•  dětským soupravám
Kvalitní trička těch nejlepších značek
Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší a taková starost se může projevit i drobnými, každodenními gesty. Vyplatí se vybrat si kvalitní oblečení, které nedráždí pokožku a zajistí dítěti pohodlí každý den.
Výběrem sportovních triček pro dívky a chlapce od špičkových světových značek je jako adidas nebo Nike děláte službu i sami sobě. Mohou vyžadovat o něco větší investici, ale budou sloužit mnohem déle než dva nebo tři jiná trička. Volbou takového řešení jednáte ekologicky – jedno tričko, sice uměle vyrobené, ale přesto dlouhodobě používané, bude dobrou volbou.
Vzhledem k tomu, že jsou trička určeny hlavně ke sportování, měly by přežít i velmi intenzivní zábavu. Moderní látky používané těmi nejlepšími výrobci jsou také mnohem odolnější proti oděru a zároveň se snadno perou. Trička pro teenagery i ty pro děti mívají také zesílenou strukturu - tedy švy, které vydrží i intenzivní natahování nebo trhání.
Hledáte chlapecká nebo dívčí trička, se kterými budete spokojeni vy i vaše dítě? Podívejte se na nabídku našeho obchodu. Nejnovější nabídky mezinárodně uznávaných značek jistě nezklamou vaše očekávání. Náš sortiment neustále doplňujeme o nové, moderní produkty, takže se nezapomeňte často vracet. Nové produkty na našem webu se objevují nejen sezónně, jak tomu bývá, ale dokonce každý den.
Navíc vždy již několik let garantujeme nejvyšší kvalitu výrobků a dostupné ceny, díky kterým ušetříte peníze na další potřeby vašeho dítěte nebo na vaše společné radovánky při rodinném trávení volného času.