Podprsenky, topy, spodní prádlo

Kategorie

Dámské spodní prádlo

You're currently reading page 1 of 2

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 40 produktů

  1. PUMA
    As low as 677,00 Kč 559,50 Kč
You're currently reading page 1 of 2

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 40 produktů

Top

Jdete běhat v teplém dni? Nebo jste se přihlásili do fitness? Jste opravdová žena, takže i v takových situacích chcete vypadat stylově? Dámské sportovní podprsenky z nabídky Desportivo jsou něco pro vás! Vyplatí se vybrat si alespoň pár z nich pro sebe. Značkové sportovní prádlo je zárukou, že nový top zůstane ve vašem šatníku déle, budete si ho moci užívat bez obav o odolnost, zachování tvaru a původní velikosti.

Sportovní podprsenky Nike – objevte možnosti, které nabízí Dry Fit
Doporučujeme zejména sportovní podprsenky Nike vyrobené inovativní technologií Dry Fit zajišťující vynikající odvod vlhkosti. Pokud se rozhodnete pro koupi, můžete si klidně dopřát i velmi intenzivní trénink, a to bez obav z nepohodlí.

Dámské sportovní topy Nike se dokonale přizpůsobí tvaru ženského těla – v tomto typu sportovní podprsenky se budete cítit opravdu pohodlně. Žádné tlačení! Když si obléknete sportovní top Nike, téměř si jeho přítomnosti nevšimnete. Profesionalita výrobce je vidět v péči o každý detail této části outfitu. Sportovní podprsenky jsou skvělým způsobem, jak vypadat žensky i při fyzicky náročnějších aktivitách, obzvláště když je teplota za oknem velmi vysoká.

Sportovní topy – hlavní pohodlí

Zapomeňte na muka nesedících, tradičních podprsenek! Sportovní top je skvělou variantou zejména pro ženy, které mají méně standardní tvary – i široký obvod pod poprsím a menší prsa. Někdy může být výběr tradiční podprsenky v takové situaci opravdu oříšek.

U některých modelů nabízených v našem obchodě máte možnost nastavit si ramínka - výsledkem je optimální přizpůsobení podle vašich konkrétních potřeb. Spodní lem pod poprsím se nikdy neroluje, takže můžete být spokojená se svým vzhledem a věnovat se důležitějším záležitostem. Košíčky jsou speciálně navrženy tak, aby jemně podporovaly poprsí. Podprsenka se nehýbe při zachování vysoké míry pružnosti.

Sportovní podprsenky v Desportivo – nejlepší výrobci

Speciálně vybrané materiály, ze kterých dnes vyrábějí sportovní podprsenky výrobci jako adidas, Nike nebo Reebok, jsou fantasticky prodyšné. Navíc je zde často velmi užitečná vlastnost – tedy pohlcování nepříjemných pachů. I když jste unavení, nemusíte se bát, že uděláte špatný dojem.

Sportovní topy na každý den

Dámské sportovní topy lze nosit i jako každodenní spodní prádlo, pokud máte špatné zkušenosti s oblíbenými push-upkami a nemáte je rády. Sportovní podprsenka je řešením, které poslouží i v případě, že máte o něco větší prsa. Díky speciální metodě šití, tedy plochým švům, se nebudete muset bát dráždivých a rušivých drobností.

Značkové podprsenky lepších, tradičních výrobců mají také často tu nevýhodu, že vyžadují ruční praní. V případě sportovní verze této části spodního prádla problém je pryč! Ušetří to spoustu času a námahy. Navíc vám nehrozí žádné alergické změny na rukou vlivem horké vody a mycích prostředků...
Pokud je vaším problémem alergie, můžete se klidně rozhodnout pro nákup některého z topů v Desportivo – všechny jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, které nepředstavují riziko alergických onemocnění. Žádné vyrážky, svědění či jiné nepříjemné příznaky, které každý citlivější člověk dobře zná.
Zveme vás k nákupu – vyberte si perfektní sportovní podprsenku v obchodě Desportivo!