Dětské kraťasy

Kategorie

Dětské kraťasy

You're currently reading page 1 of 4

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 96 produktů

 1. adidas
  As low as 407,00 Kč 336,36 Kč
 2. adidas
  As low as 407,00 Kč 336,36 Kč
 3. adidas
  As low as 407,00 Kč 336,36 Kč
 4. adidas
  As low as 407,00 Kč 336,36 Kč
 5. adidas
  As low as 422,00 Kč 348,76 Kč
 6. adidas
  As low as 422,00 Kč 348,76 Kč
 7. adidas
  As low as 422,00 Kč 348,76 Kč
 8. adidas
  As low as 422,00 Kč 348,76 Kč
 9. adidas
  As low as 491,00 Kč 405,79 Kč
 10. adidas
  As low as 491,00 Kč 405,79 Kč
You're currently reading page 1 of 4

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 96 produktů

Dětské šortky – proč je dobré je mít?

Šortky pro děti jsou součástí každodenního šatníku, neměly by tedy chybět u žádného dítěte. Dobře padnou, neomezují v pohybu při hře, zajišťují cirkulaci vzduchu, umožňují velmi vysoký komfort, jsou nutností zejména v létě.
V našem obchodě dbáme na to, abychom rodičům, kteří doplňují šatník svým dětem, poskytli kvalitní oblečení za velmi bezkonkurenční cenu. Podívejte se na nabídku obchodu Desportivo a užijte si špičkové sportovní značky bez přeplácení!
Myslete na to, že sortiment naší prodejny se mění prakticky každý den, proto vám doporučujeme navštívit záložku „Novinky“, kde můžete sledovat, co nového u nás najdete. Dbáme na to, aby naše kolekce byly sestaveny tak, aby našim zákazníkům, těm mladším i starším, poskytovaly široký výběr nejnovějších, nejmodernějších modelů, ale i osvědčenou a univerzální klasiku.

K jakým příležitostem se hodí chlapecké šortky?

Pokud přemýšlíte nad tím, zda se vyplatí investovat do páru designových kraťasů pro děti, ujišťujeme vás, že je to dobré rozhodnutí, protože vaše dítě je bude moci nosit prakticky celý rok. Budou perfektní pro chlapce i dívky.
Chlapci, kteří se zajímají o sport, ocení pohodlí, které poskytují dobře padnoucí kraťasy. Ve většině případů se nejlépe cítí v pohodlném oblečení, které neomezuje v pohybu a nezadržuje vlhkost, což jim umožňuje užít si zábavu nebo cvičení v hodinách tělesné výchovy na maximum. Z tohoto důvodu se při tréninku fotbalu, basketbalu nebo jakéhokoliv jiného sportu vyplatí investovat do kvalitních kraťasů, které vydrží i ty nejintenzivnější tréninky.
Je také velmi důležité, aby materiál nedráždil citlivou pokožku dítěte a navíc byl co nejodolnější vzhledem k intenzitě používání. Při tréninku je také důležité, aby oblečení dítě netlačilo, protože pocit nepohodlí může znesnadnit soustředění se na samotnou hru nebo správné provedení cviků.
Kdy ještě budou vhodné klučičí šortky? 
•  Během tělocviku. 
•  Během školních výletů. 
•  V období dovolených jako součást každodenního oblečení.
•  Během školních aktivit v létě.
•  V zimě při týmových hrách v hale.
•  Jako super pohodlný oděv doma.
Kraťasy mohou děti využít i jako součást pyžama nebo jako plavky. Vzhledem k univerzálnosti tohoto oděvu se vyplatí zařadit je do dětských skříní v počtu alespoň pár kusů.

Z jakého materiálu by ideálně měly být dětské kraťasy?

Musíme přiznat, že na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. V sortimentu máme velký výběr materiálů, ale díky tomu, že máme pouze produkty osvědčených světových značek, můžete si být jisti vysokou kvalitou každého z nich.
Sportovní šortky, které bude dítě využívat při sportu zejména v parném létě, kde bude často přicházet do styku s vodou, by měly být vyrobeny z polyesteru. Tento někdy kontroverzní materiál má mnoho výhod. Pokud máte ohledně nákupu polyesterového dětského oblečení předsudky, doporučujeme, abyste si je před konečným rozhodnutím prohlédli.

Výhody polyesteru

Zaprvé, tato látka již není tou, kterou známe z doby před několika desítkami let a pamatujeme si ji jako umělý, nepříjemný plastový materiál, který neumožňuje pokožce dýchat. Tento polyester můžeme ještě najít, ale jedná se o levné oblečení, kde výrobci nedbají na jeho kvalitu.
Díky tomu, že v Desportivo najdete značky, které již léta zdokonalují své technologie ve výrobě oblečení, můžete jim věřit, že to, co vyberete, bude šetrné k pokožce vašeho dítěte. Společnosti přítomné na trhu již řadu let usilují o důvěru zákazníků, aby se k nim i nadále vraceli pro další oblečení.
Díky tomu si můžete být jisti, že dětské oblečení je dobře testované, prozkoumané a bezpečné pro jemnou dětskou pokožku.
Polyester je poměrně levný na výrobu, takže i ceny oděvů z této látky jsou mnohem nižší ve srovnání s přírodními látkami. Platí to zejména pro oblečení, které nosí děti, které potřebují více oblečení, protože jej často zašpiní nebo z něj vyrostou.
Je také mnohem odolnější, takže se nemusíte bát mechanického poškození nebo poškození vysokou teplotou při praní. Navíc je velmi odolný proti roztahování, nemusíte se bát, že oblečení, které kupujete, během chvilky ztratí tvar a dítěti už nebude sedět, což je v případě zcela přírodních materiálů velmi možné.
Polyester lze snadno kombinovat s jinými materiály, takže i jeho malé množství ve složení zvýší odolnost oděvu. Tento materiál nevyžaduje žehlení, což je důležité zejména v případě sportovního oblečení a oblečení, které používáme každý den. Je známo, že každá chvilka při ranních přípravách je k nezaplacení a vyplatí se ji věnovat i jiným činnostem než právě žehlení.
Kromě toho je odolný proti houbám, plísním a molům, takže víte, že kupujete kraťasy, které vaše dítě využije několik sezón. Za každé situace se vyplatí vybrat dobré produkty a místo několika kusů vybrat menší počet, ale zato kvalitnější.
Díky tomu jsme také ekologičtí, protože ačkoliv je polyester uměle vyrobený materiál, dlouhodobým používáním jednoho kusu nepřispíváme ke zbytečné produkci odpadu.
Hlavní výhodou polyesteru, který se používá při výrobě sportovního oblečení, je fakt, že vlhkost nezadržuje, ale transportuje ven.
Suma sumárum, i když byl pro vás dosud polyester materiál, kterému je lepší se na dálku vyhnout, doporučujeme mu dát šanci. Díky vysoce kvalitním produktům, které nabízíme, jsme si jisti, že nákup vás nezklame.
Druhým nejpoužívanějším materiálem, který u nás najdete, je bavlna, která se skvěle hodí na oblečení pro větší i menší děti.
Hlavní výhodou bavlněného oblečení je, že je dokonale prodyšné. Tato látka je doporučována zejména pro ty části oblečení, které přichází do přímého kontaktu s dětskou pokožkou, tedy šortky, trička, ponožky nebo spodní prádlo.
Bavlněné oblečení je také obvykle velmi barevné, protože se velmi snadno zabarví. V případě dětských výrobků to bude nepochybná výhoda, je známo, že děti barvy milují.

Šortky pro kluky i holky

Pokud přemýšlíte nad tím, zda bude nákup kraťasů pro dívku stejně nezbytný jako pro chlapce, rozptýlíme vaše pochybnosti. Ujišťujeme vás, že si dívky naše kraťasy zamilují se stejným nadšením.
Naši nabídku, nejen dětských kraťasů, vždy stavíme tak, aby si každé dítě našlo to své. Máme široký výběr kraťasů v klasických tlumených barvách, které budou skvělé pro obě pohlaví. Náš obchod nabízí modely známých a renomovaných sportovních značek.
•  Nabízíme mimo jiné klučičí šortky Nike a adidas v mnoha různých barvách, které Vám umožní vybrat si konkrétní kousek dle preferencí dítěte a vrchní části outfitu.
•  Díky malému logu výrobce vypadají šortky skvěle a lze je s úspěchem nosit každý den. Mají také klasický střih, díky kterému jsou nadčasové.
•  Nabízíme i velmi širokou škálu rozměrů - od 116 do 164 cm, dále od XS po XL. Díky tomu můžete pořídit kraťasy pro 5 a 6leté děti i teenagery.
Víme, že dívky obvykle volí jiné barvy než chlapci, a to zejména ve školním a předškolním období. Najdete zde tedy nabídku všech barev, od slunečných odstínů žluté, přes šťavnaté pomeranče a zelené až po růže a pastely milované dívkami.
Navíc asi nemusíme nikomu říkat, že dívky se často snaží vyrovnat chlapcům v ochotě hrát si na zahradě, takže jejich potřeby a oblečení jsou nastaveny na stejnou funkčnost jako u chlapců.
Samozřejmě zde nepodceňujeme hledisko estetiky, které je stejně důležité. Proto máme v našem obchodě tak široký výběr produktů z různých kategorií, abyste našli perfektně sladěné dětské oblečení.
Kraťasy, které si slečna vybere sama, bude ráda nosit do školy, ale i na zahradu. K tomu stačí zvolit pohodlné boty a máme snadno připravený moderní outfit, který nebude bránit žádné zábavě.
Online nakupování má mnoho výhod, jednou z nich je jistě možnost poradit se s dítětem, jakou barvu bude s největší pravděpodobností nosit. Takové společné nakupování je také skvělou příležitostí, jak společně strávit čas a popovídat si s dítětem.

Nakupování přes internet – šetří čas i peníze

Pokud se k této formě nakupování nedokážete i nadále překonat, možná je ten správný čas to změnit. V první řadě nemusíte ztrácet čas cestováním do nákupních center, nebudete stát v zácpách, tankovat benzín do auta. Dostanete nákup přímo ke dveřím.
Často se dítě na tradičních nákupech rychle stává netrpělivým, což někdy neumožňuje dokonalý výběr produktů. Zde tento problém nemáte a díky tomu, že každý kus oblečení, který nabízíme v našem e-shopu, měříme velmi pečlivě, nemusíte se bát, že koupíte špatnou velikost.
Pokud by se tak ale přece jen stalo, pamatujte, že na pohodlné vrácení zakoupeného zboží máte až 14 dní a díky rychlému doručení se k vám oblečení dostane právě tehdy, kdy je potřebujete.
Pamatujte také, že při větších nákupech můžete obdržet dopravu zdarma a ušetřit tak ještě více. Pokud se rozhodnete koupit svému dítku šortky, prohlédněte si i další oblíbené kategorie. Jsme si jisti, že se budou líbit klukům i dívkám, jedná se o: 
•  dětská trička 
•  dětské mikiny 
•  dětské soupravy 
•  dětské boty
Když uděláte větší nákupy na jeden zátah, můžete naplánovat celou stylizaci tak, aby byla konzistentní a vytvořila mnoho různých kombinací. Stačí si jen promyslet, co už vaše dítě v šatníku má a co aktuálně potřebuje.
Ujišťujeme vás, že online nakupování je pohodlnou možností, která vám umožní ušetřit nejen čas, ale i peníze – díky tomu, že veškeré oblečení pečlivě kompletujete, se vám nehromadí věci, které vám nesedí a leží tedy nevyužité, a jste nuceni koupit další.
Udělejte si chvilku a prohlédněte si všechny produkty na našem webu a pořiďte si opravdu dobře zvolené kraťasy a v kombinaci s barevně sladěným tričkem. Zcela jistě pořídíte skvělý set pro mnoho příležitostí.
Jak dětské kraťasy, tak i další kusy oblečení dostupné v naší nabídce se vyznačují atraktivní cenou zohledňující kvalitu zpracování a značku. Podrobné informace o velikostech dostupných na našem webu vám pomohou vybrat ten správný model a ujistit se, že bude perfektně sedět.

Šortky pro děti - nabídka Desportivo

Čím se ještě vyznačují modely z našeho obchodu?
•  Šortky dostupné po mnoho let jsou velmi moderní, takže si můžete být jisti, že se budou líbit vašemu dítěti, které ocení známá a rozpoznatelná loga adidas, Nike nebo 4F.
•  Materiál je kvalitní, nedráždí pokožku, proto jej mohou nosit i úplně malé děti.
•  Modely v pase jsou zakončeny gumou nebo pohodlným lemem, takže vás můžeme ujistit, že investujete nejen do vzhledově atraktivního oblečení, ale můžete si být jisti i jeho funkčností.
•  Univerzální délka ke kolenům našich kraťasů se hodí jak pro vysoké, tak pro nízké chlapce. Máme širokou škálu produktů jak pro teenagery, tak pro úplně malé děti.
•  Naše dětské šortky jsou většinou s kapsami, což poskytuje extra pohodlí při jejich používání. Díky tomu se budou skvěle hodit na výlety a hry na zahradě, děti je budou moci využít k ukrytí svých pokladů.

Proč stojí za to nakupovat v Desportivo?

Prodejna Desportivo nabízí pouze originální produkty, takže když se rozhodnete pro nákup v našem obchodě, můžete si být jisti kvalitou zboží a vynikajícím zpracováním. Ke každé objednávce je přiložena sada visaček od výrobce, které potvrzují jejich originalitu. Ke každé objednávce přistupujeme profesionálně s tím, že ji odešleme co nejdříve.
Na trhu působíme již více než tucet let, takže si můžete být jisti, že jsme spolehliví prodejci, kterým můžete věřit. Nízké ceny, které garantujeme, vám umožní koupit více kusů oblečení najednou, na dlouhou dobu se pak tedy nemusíte starat o doplňování šatníku.