4F

Kategorie

Značky

You're currently reading page 1 of 43

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 1178 produktů

You're currently reading page 1 of 43

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 1178 produktů

Oblečení a příslušenství 4F

Polská značka 4F je jednou z nejznámějších značek na domácím trhu. Sortiment zahrnuje oblečení a doplňky pro profesionální sportovce, fyzicky aktivní lidi a každodenní nošení. Sortiment reaguje na různé potřeby uživatelů provozujících různé sporty včetně běhu, jógy, cyklistiky, tenisu nebo fotbalu. V roce 2003 byly otevřeny první prodejny zabývající se maloobchodním prodejem sportovního oblečení pod značkou 4Fun. O čtyři roky později se název změnil na 4F Sport Performance. Současný název funguje od roku 2010. Počet obchodů v zemi se neustále zvyšuje a v roce 2016 se oblečení začalo objevovat na zahraničních trzích.
O úspěchu značky svědčí mj. spolupráce s Polským olympijským výborem. 4F dodává oblečení nejen pro národní tým, ale také pro četné národní sportovní svazy. Jeho ambasadory jsou navíc známí polští sportovci jako Kamil Stoch a Lukáš Kubot. Oblečení také dychtivě nosí mnoho dalších lidí, včetně Anny Lewandowské, Justyny ​​Kowalczyk a Adama Małysze. Lidé, kteří tvoří 4F, jsou nadšení pro sport, díky kterému dokonale znají potřeby svých zákazníků. Výměna znalostí mezi zaměstnanci, know-how a dlouholeté zkušenosti v oboru znamenají, že obliba značky neustále roste, a to jak v Polsku, tak v zahraničí.

Trička, dámské legíny a teplákové soupravy 4F – co je charakteristické pro tyto a další produkty 4F?

Produkty značky jsou výbornou volbou pro lidi, kteří si na jedné straně cení funkčnosti a kvalitního zpracování a na druhé straně dbají na módní styl. Pánská trička i další oblečení 4F jsou kombinací pokročilých technologií a aktuálních trendů. Díky tomu je můžete nosit nejen při tréninku, ale i každý den. Moderní design, zajímavé barvy a smysl pro detail dělají toto oblečení oblíbené mezi ženami i muži všech věkových kategorií. Je nenahraditelné při cvičení různých sportů, trekkingu, fitness nebo prostě jen při domácím cvičení. Je také skvělou volbou, pokud plánujete výlety do hor nebo hledáte pohodlný outfit na výlet. Sortiment značky zahrnuje nejen oblečení a doplňky pro dospělé, ale také děti a dospívající. Splňuje potřeby jak pro sport, tak pro každodenní použití. Oblečení je multifunkční, proto vysoce univerzální.

Dámské teplákové soupravy 4F, tašky přes rameno a mnoho dalších produktů – co náš internetový obchod nabízí?

Náš sortiment zahrnuje velký výběr oblečení a doplňků polské značky včetně dámských tepláků, pánské ledvinky a ponožky. Nabízíme produkty pro ženy i muže. Všechny perfektně sedí na těle a zajišťují pohodlné používání. A co víc, díky kvalitnímu zpracování si udrží atraktivní vzhled po velmi dlouhou dobu i při častém nošení a opakovaném praní. Oblečení 4F navíc neomezuje v pohybu a umožňuje vám soustředit se na vaše aktivity.

Doplňky jako sportovní taška nebo ledvinka 4F jsou nesmírně užitečné doplňky, které využijete nejen na cestě na trénink, ale i na výlety. Prostorné komory a četné kapsy usnadňují přepravu a umožňují bezpečné uložení věcí. Tašky a ledvinky 4F jsou dostupné v různých barvách. Kromě toho náš sortiment zahrnuje produkty jako baseballové čepice, polokošile, dlouhé rukávy, mikiny a šortky.