GIVOVA

Kategorie

Značky

You're currently reading page 1 of 5

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 133 produktů

  1. Givova
    As low as 858,00 Kč 709,09 Kč
You're currently reading page 1 of 5

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 133 produktů

Givova

Soupravy Givova - fotbaloví fanoušci je budou milovat!


Teplákovky Givova byly navrženy speciálně pro fanoušky her na hřišti. Značka pochází z Itálie a všichni víme, že fotbal je jejich oblíbeným národním sportem. Tato vášeň se rozhodně promítá do péče při navrhování sportovního oblečení Givova. Tepláková souprava samozřejmě úspěšně poslouží i v jakékoliv jiné týmové hře, doporučujeme ji k hraní basketbalu, volejbalu, tréninku v posilovně nebo jako teplákovou soupravu vhodnou na běhání.


Givova – vyber si osvědčený produkt


V čem jsou tepláky Givova jedinečné? V první řadě díky materiálům použitým při jejich výrobě – zde neexistují náhody. Výrobci sportovního oblečení vědí, že tepláková souprava musí být především funkční. S Givovou si můžete být jisti, že vás během tréninku nepřekvapí žádné počasí. Podmínky na hřišti mohou být velmi obtížné – déšť, vítr, ostré slunce a intenzivní námaha – zde záleží na kvalitě materiálu a dostatečné prodyšnosti. Při nízkých teplotách tepláky ochrání vaše tělo před nachlazením. Důležité – materiál je extrémně odolný, takže si bez obav z jeho zničení můžete dovolit na hřišti odvážné akce. Výrobce si dal záležet na všech detailech, aniž by příliš podkopal vaši peněženku, cena teplákovek je v Desportivo velmi příznivá.


Teplákovka Givova - skvělý produkt, příznivá cena


Díky tomu, že jsou tepláky Givova v Desportivocenově velmi dostupné, můžete si dovolit více barev. Nabízíme jich mnoho a s každou z nich na hřišti vyniknete. Ujišťujeme vás, že využití pro ně určitě najdete. Kalhoty i mikinu můžete nosit samostatně, skvěle se hodí i pro každodenní použití, kdy od nás domácí práce vyžadují spoustu pohybu. Nezapomeňte si vybrat správnou velikost pro plný komfort používání – u každého produktu uvádíme přesné rozměry, používejte je a zvolte maximální pohodlí.