You're currently reading page 1 of 2

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 43 produktů

You're currently reading page 1 of 2

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 43 produktů

Dámská teplákovka – vyberte si svou dokonalou soupravu

Dámské teplákové soupravy jsou dnes jedním z nejoblíbenějších kousků oblečení mezi ženami všech věkových kategorií. Kdysi byly určeny pouze ke sportování, dnes si získaly srdce žen po celém světě – svou oblíbenou sestavu oblékají nejen do fitness, ale rády si vybírají tuto pohodlnou, moderní stylizaci každý den.
Popularita teplákových souprav je dána jejich všestranností, výjimečným pohodlím a nepopiratelným potěšením z nošení v kteroukoli roční dobu.

Móda a pohodlí, aneb jak to všechno vůbec začalo 

Od návrhu prvního páru teplákových souprav uplynulo více než 100 let! Předchůdci této oblasti módy jsou značka Le Coq Sportif z Francie a americká Russell Manufacturing Co.
Nabídka francouzské společnosti směřovala především ke sportovcům, a to doslova k atletům – název značky lze přeložit jako „Atletický kohout“.

Postupem času obliba značky Le Coq Sportif rostla, až začala oficiálně oblékat téměř všechny francouzské sportovní týmy.
Americká společnost Russell Manufacturing Co. patří do světoznámého koncernu Fruit of the Loom. Svou oblibu postavila na známých a celým světem milovaných šedých mikinách. Po 5 letech činnosti firma rozšířila svůj sortiment o veškeré oděvní části, samozřejmě z teplákových materiálů.

Dámské teplákové soupravy – jejich lepší a horší chvíle

Teplákovky za desítky let zažily chvíle slávy – například díky Mel C, zpěvačky skupiny Spice Girls, která byla známá jako Sporty Spice, která si vybírala soupravy složené z teplákových souprav adidas a velmi krátkých topů - ale i špatné momenty.
Jejich obliba klesala kvůli častému nošení takzvanými chuligány, kteří nikdy nebudili sympatie. Připomínaly životní styl, se kterým jsme se nechtěli ztotožňovat.
V dnešní době, kdy je nejdůležitější cítit se dobře v oblečení, které si každý den vybíráme, si svět dvojnásobně zamiloval teplákové soupravy.

Dámské teplákové soupravy jsou velmi oblíbené nejen do posilovny

Dnes většina společností, které vytvářejí kolekce dámského oblečení, nabízí mnoho barevných variantů teplákových souprav. V dnešní době si ženy s podobnou pečlivostí vybírají oblečení, které nosí do města i to, ve kterém relaxují doma.

Oblíbené oblečení do posilovny, ale nejen tam

K obnovenému obdivu k teplákům, a to jak u žen, tak u mužů, rozhodně přispěla i doba lockdownu a home office. Násilně zavření doma jsme se začali soustřeďovat na to být „tady a teď“, a tím si užívat domov a rodinný život, a jak je známo, dobře zvolené oblečení je důležité v každé situaci.
Jen málo věcí může tak silně ovlivnit naši pohodu, pozitivně či negativně. Zejména pokud jde o oblečení, jehož hlavním účelem je poskytnout nám pohodlí – ať už při cvičení oblíbené disciplíny nebo při vyřizování pochůzek ve městě.

Éra domácích tréninků

Kvůli pandemii a uzavřeným halám a tělocvičnám se tréninky přesunuly na domácí žíněnku. Pro mnoho žen toto řešení fungovalo a začalo fungovat natolik dobře, že jim vydrželo déle.

Cvičit doma v žádném případě neznamená vzdát se slušivého oblečení – právě naopak. V éře Instagramu, okamžitého sdílení aktuálně prožívaných situací, se chceme dobře prezentovat vždy, nejen na dovolené.

Tenká bavlněná tepláková souprava je ideální do domácích podmínek. Můžeme cvičit na podložce s odporovými gumami, jít na procházku do parku nebo na kolo. Jedná se o jednu z nejuniverzálnějších možností sportovního oblečení. Pokud plánujete začít cvičit doma, ale ještě nemáte odpovídající vybavení, doporučujeme se při nákupu dámské teplákové soupravy seznámit s našimi doplňky:
•  podložky ke cvičení 
•  odporové gumy 
•  láhve na vodu 
Pokud vsadíte na dámskou teplákovou soupravu z obchodu Desportivo, bude to nejlepší volba za tak bezkonkurenční cenu. Teplákovka je určena pro fitness, ale i pro relaxaci na gauči.

Hrajte svůj oblíbený sport v pohodlném oblečení

Víme, jak je důležité přizpůsobit si outfit, ve kterém běháte nebo posilujete. V modelech, které nabízíme v našem e-shopu, najdete velmi pohodlné tepláky v kompletu s dobře střiženou mikinou, díky kterým se váš trénink dostane na ještě vyšší úroveň.

Volte maximální pohodlí – dobře zvolené tepláky jsou polovinou úspěchu

U dobře zvolených tepláků je nesmírně důležitý jejich pas. Můžete si vybrat model s gumičkou nebo s lemy, důležité je, abyste je měli možnost co nejvíce přizpůsobit své postavě a osobním preferencím.
Najdete u nás i modely s nohavicemi na zip, které můžete nosit na více způsobů.

Moderní i v posilovně - dámské teplákové soupravy s pruhy

Ženy většinou věnují velkou pozornost sportu a péči o své tělo. Tělocvičny jsou přeplněné, často i v pozdních večerních hodinách a za rozbřesku. Ženy navíc chtějí vypadat stejně dobře doma i v posilovně.

Dámská souprava adidas – v souladu s nejnovějšími trendy

Perfektní volbou v tomto případě budou pohodlné legíny a pro stylizaci do šatny pak ikonické teplákové soupravy adidas se 3 pruhy, které jsou na jedné straně klasické a na druhé straně vyčnívají z nabídky ostatních značek nabízejících sportovní oblečení pro tělocvičnu. Tepláková souprava adidas do posilovny je zárukou vysoké kvality za velmi atraktivní cenu.
Teplákovky Adidas také velmi často využívají lidé sportující profesionálně. V tomto případě se mírně liší od klasických verzí. Prohlédněte si i další soupravu, např.  tréninkovou teplákovou soupravu Nike se stejně kvalitním materiálem zajišťujícím pohodlí při cvičení.

Tepláková souprava dámská – jaký materiál ideálně vybrat? 

Materiál, ale i design teplákové soupravy, který zvolíte, bude záviset jak na našich preferencích, tak i na účelu, pro který si teplákovou soupravu kupujete.
V našem internetovém obchodě Desportivo najdete dámské teplákové soupravy vyrobeny z těch nejlepších materiálů, a to jak z bavlny, polyesteru, tak ze směsí látek.
Nejčastěji jsou vyrobeny z na dotek příjemné látky, která zaručuje vysoký komfort nošení a moderní vzhled. Toto řešení bude nejlepší, když budete hledat každodenní oblečení, jehož hlavním účelem bude poskytnout vám tepelný komfort.

Dámská tepláková souprava je stejně praktická v každém ročním období

V zimě se bude hodit jako další vrstva, kterou přehledně a jednoduše schováte pod svůj oblíbený kabát nebo bundu. Díky kvalitnímu materiálu se nemusíte bát, že se na mikině velmi rychle objeví žmolky. Pokud by se to ale stalo, můžete ji velmi snadno očistit tak, že použijete nejobyčejnější, nejlevnější žiletky.
Pokud plánujete teplákovou soupravu nosit každý den, také do práce nebo do školy, je podle nás tím nejlepším materiálem, ze kterého by měla být vyrobena, bavlna nebo směs bavlny a elastanu.
V létě se vám mikina, kterou koupíte jako soupravu s tepláky, bude hodit při večerním poklesu teploty. Vzhledem k tomu, že každá mikina bez ohledu na materiál, ze kterého byla vyrobena, se nekrčí, můžete ji mít celý den v batohu nebo kabelce a používat ji až večer.

Polyester – není tak hrozný, jak říkají

Část našeho sortimentu je vyrobena z bavlny a velká část z polyesteru. Je to jedna z nejoblíbenějších tkanin používaných při výrobě sportovních oděvů.
Bohužel se tento materiál často netěší příliš dobré pověsti, což je v případě sportovního oblečení rozhodně neopodstatněné. Polyester, který ve svém oblečení používají takoví velikáni sportovní módy jako adidas, Nike nebo Kappa, se rozhodně liší od plastové, kluzké a jednoduše nepříjemné látky oblíbené v 50. letech minulého století.
Dnes používané technologie při výrobě polyesteru z něj udělaly jeden z nejoblíbenějších materiálů současnosti, a to i v případě spodního prádla. Řešení používaná v současných návrzích oděvů je činí šetrnými k pokožce a extrémně odolnými. Oblečení z polyesteru je navíc velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a tak se osvědčí při tréninku doma i venku.
Navíc se budou skvěle hodit do situací, kdy nás provázejí změny teplot, takže to bude nejlepší řešení, pokud se chystáte třeba na hory.
Pokud máte obavy z nákupu oblečení z polyesteru, věříme, že je to velmi dobrá volba pro sportovní oblečení.
Oblečení ušité z tohoto materiálu má mnoho výhod. Především je extrémně odolné. Nemusíte se bát, že by po prvním vyprání právě koupené oblečení vlivem o něco vyšší teploty ztratilo tvar, nafouklo se nebo změnilo svou velikost.

Výhody polyesteru, na které bychom měli myslet

Stručně řečeno, hlavní výhodou polyesteru oproti jiným tkaninám je bezesporu jeho vysoká odolnost. Z tohoto důvodu jej často volí největší výrobci sportovního oblečení, jako jsou adidas, Nike a Puma.
Náš sortiment vybíráme na základě nejlepších výrobců. V klidu můžete být i v případě působení plísní či hub. Není ani náchylný na invazí molů. Navíc nebledne tak snadno jako bavlna a díky vysoké elasticitě dlouho drží tvar.

Polyester je ideální pro výrobu sportovního oblečení, protože vlhkost nezadržuje, ale transportuje ven, díky čemuž zůstane vaše pokožka suchá i při velmi intenzivním tréninku. Ideální pro venkovní i vnitřní trénink.

Jakou soupravu stojí za to zvolit – s potiskem, nebo bez?

Pokud je koupě první teplákové soupravy ještě před vámi, nebo naopak – už máte v šatníku několik exemplářů a sháníte další, pravděpodobně přemýšlíte, jaký druh zvolit.
Své příznivce má jak hladká, jednobarevná, tak i pestřejší verze. V naší prodejně si každý najde to své, bez ohledu na to, na které straně stojíte, protože náš sortiment vybíráme tak, abyste měli vždy na výběr z více možností.
Pokud máte rádi produkty s logem, jako jsou dámské teplákové soupravy Nike nebo teplákové soupravy adidas, zdobí je většinou více či méně decentní firemní známka bez ohledu na model. Často samotné logo ve stejné barvě spojuje danou soupravu navzájem.

Tepláková souprava, nemusí být nutně jednobarevná

Návrháři sportovního oblečení často volí kalhoty a mikiny v kompletech, které nejsou zcela totožné, někdy dokonce jsou i kontrastní. Pokud se vám na první pohled mohou barevné kombinace zdát čistě náhodné, můžeme vás ujistit, že je to úplně jinak.
Jedním z pravidel skládání stylizace je color blocking. "Color blocking lze vytvořit dvěma způsoby. Ten výraznější a nesrozumitelnější spočívá v kombinování barev, které leží na protilehlých stranách barevného kruhu. Naše stylizace tak může vycházet z takových duetů, jako jsou například: modrá a oranžová, růžová a zelená nebo žlutá a fialová. Ale to není konec. Zajímavé kontrasty vznikají i při kombinování barev oblečení, které sousedí s odstíny ležícími naproti sobě, což znamená, že kombinace např. červené se zelenou, fialové se zelenou nebo růžové se žlutou poskytne velmi zajímavé efekty. V tomto případě je nejlepší držet se dvou barev, tři jsou už naprosté maximum.“ - čteme v časopise Glamour, který je oblíbený mezi ženami všech věkových kategorií.
Takové vnímání přijatelných a dokonce žádoucích barevných kombinací fungujících v módě umožní vlídnější pohled na výrobce teplákových souprav, kteří často tvoří soupravy zcela odlišných barev.

Vytvořte si vlastní dokonalou teplákovou soupravu

Pokud se vám i přes naši širokou nabídku mikinových souprav nic stoprocentně nelíbí, doporučujeme vám seznámit se s našimi dámskými tepláky a dámskými mikinami a možná si budete chtít sama sestavit svůj dokonalý set s přihlédnutím ke své oblíbené zásadě kombinování oblečení z hlediska barev.
V našem obchodě si úspěšně vytvoříte celý sportovní i ležérní outfit. Podívejte se také na naše dámská trička a široký výběr dámské sportovní obuvi.

Jaký střih soupravy je teď nejpopulárnější? 

Máme to štěstí, že v dnešní době existuje mnoho modelů dámských teplákových souprav, ale i jiných oděvů. Úspěšně si můžeme vybrat trend, který je pro naši postavu nejlepší nebo ten, ve kterém se nejlépe cítíme.
Současné střihy moderních modelů znamenají, že dámské teplákové soupravy mnoho žen ochotně kombinuje s prvky ve zcela jiném stylu – některé dámy jsou ochotny kombinovat i tepláky a vysoké podpatky, případně krátké šortky s mikinou s kapucí. Máme tedy velkou volnost při skládání našich stylizací, nemusíme se za každou cenu držet při zdi. Máme prostor k vytvoření naší image v jakémkoli trendu, míchání stylů mezi sebou.

Teplákovka – souprava nebo kombinace s jinými částmi oblečení?  

V posledních letech jsou velmi moderní nejen celé dámské kompletní teplákové soupravy, ale také spojení dvou prvků ze zdánlivě odlišných stylů - elegantní kalhoty s klasickou sportovní mikinou, např. v černé, vínové nebo pastelové barvě, a celek doplňují rockové boty a béžový kabátek. V chladnějších dnech tato stylizace bude vypadat velmi zajímavě a moderně.

Dámské soupravy v nejmodernějších barvách

Dámské teplákové soupravy v klasické černé barvě jsou již léta velmi oblíbené, a to především díky své univerzálnosti a možnosti nosit je téměř k jakékoliv stylizaci. Psychologové říkají, že lidé, kteří volí černou barvu ve svém každodenním vzhledu, jsou inteligentní individualisté.
Šedé teplákové soupravy s nápletem budou perfektní pro světlé stylizace během letních výletů. Zejména v posledních letech se šedé tepláky staly, dalo by se říci, klasikou, která díky bytovým stylizacím vzniklým během lockdownu plynule přešla do pouliční módy.
Šedé tepláky nebo celé teplákové soupravy s nadšením nosí celebrity po celém světě. Každý den světem kolují fotografie modelek, slavných osobností a hereček, které bloudí ulicemi největších světových metropolí s obrovským šálkem kávy z oblíbeného obchodního řetězce, nonšalantně sepnutými vlasy a šedými teplákovými soupravami.

Během cestování vsaďte na absolutní pohodlí

Stále častěji dámy volí pro svou stylizaci také bílé teplákové soupravy - hlavně mikiny, které mohou nosit k šortkám nebo kalhotám. Takové sety jsou opravdu zajímavé. Celek stylizace lze zakončit moderní sportovní obuví, která zaručí pohodlí.
Dámské bavlněné teplákové soupravy tohoto typu dámy velmi často využívají při cestování letadlem - jde o velmi pohodlné a moderní řešení, které zlepšuje pohodlí během letu, zvláště pokud trvá několik hodin.
Během nočního cestování bude tepláková souprava skvělá, když se vzduch ochladí, a až ráno dojedete na místo, díky tomu, že se tepláky nemačkají, budete stále vypadat svěže a připraveně na výzvu nového místa.

Dámské teplákové soupravy – ženy je milují!

Pokud ještě nevíte, jakou teplákovou soupravu byste chtěli mít ve svém šatníku – doporučujeme vám seznámit se s celou bohatou nabídkou obchodu Desportivo. Mezi dostupnými modely najdete módní červené teplákové soupravy, soupravy s kapucí, kratší teplákové soupravy nebo nejběžnější oversize modely.
Vzhledem k tomu, že cena našeho oblečení je extrémně bezkonkurenční, budete si moci dovolit více než jednu soupravu. Jednu z nich můžete mít v univerzální barvě, kterou si rádi vyberete, až vám nálada napoví, abyste se uklidnili, v případě druhé se můžete vyblbnout a zásobit se energizující červenou nebo šťavnatou růžovou.
Většina žen však volí dámskou bavlněnou teplákovou soupravu, která snad nikdy nevyjde z módy. Tepláky i mikiny z každého setu můžete nosit samostatně. Dokonce vám doporučujeme kombinovat prvky z několika souprav.

Dámské teplákové soupravy jsou neutuchajícím trendem po mnoho sezón

Teplákové soupravy již dávno nejsou ztotožňovány pouze se sportem. Nyní jsou součástí současné módy. Mnoho žen má ve svém šatníku alespoň jednu sadu. Není divu, teplákové soupravy jsou extrémně pohodlné, dobře poslouží v mnoha neformálních situacích a často je lze pořídit za atraktivní cenu.
V dnešní době žijeme rychle, oblečení musí plnit tedy mnoho funkcí zároveň. Největší výrobci každoročně zdokonalují technologie svých produktů tak, aby vyhovovaly požadavkům žen na celém světě. Důvěřujte nejlepším značkám jako adidas, Nike, Puma a nakupujte v Desportivo!
Naše společnost je na trhu již více než tucet let, takže máte záruku, že jsme připraveni obléci naše zákazníky do toho nejkvalitnějšího sportovního oblečení. Můžete si být jisti, že oblečení, které kupujete, je originální, protože jej vždy dostanete se všemi visačkami