Outhorn

Kategorie

Značky

You're currently reading page 1 of 4

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 91 produktů

 1. Outhorn
  As low as 1 478,00 Kč 1 221,49 Kč
 2. Outhorn
  As low as 1 478,00 Kč 1 221,49 Kč
 3. Outhorn
  As low as 515,00 Kč 425,62 Kč
 4. Outhorn
  As low as 464,00 Kč 383,47 Kč
You're currently reading page 1 of 4

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 91 produktů

Outhorn

Outhorn je polská oděvní společnost, která byla založená v roce 1996. Patří do koncernu OTF, kde vedle neméně známé značky 4F vytváří unikátní kolekci sportovního oblečení. Jsou velmi oblíbené mezi lidmi, kteří mají rádi aktivní odpočinek a sportovní nadšence. Outhorn oblečení se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, ale také jedinečným designem a módními vzory. V prodeji je k dispozici řada produktů pro ženy a muže a široký výběr sportovních a turistických doplňků.

Outhorn – oblečení pro náročné

Charakteristickým znakem této značky je, že oblečení je navrženo tak, aby bylo univerzální volbou pro každou příležitost. Osvědčí se proto nejen při tréninku a outdoorových aktivitách, ale i denně. Oblečení je vyrobeno z technologicky vyspělých materiálů, které zaručují pohodlí a poskytují ochranu i v náročných podmínkách. Za zmínku také stojí, že oblečení Outhorn je dostupné v moderních střizích a zohledňuje nejen aktuální trendy, ale také funkční řešení.

Ponožky Outhorn

V portfoliu značky najdete nejen širokou kolekci oblečení, ale také spodního prádla a doplňků. Mezi nimi můžeme zmínit ponožky Outhorn, které budou správnou volbou pro každodenní použití i při sportu. Jsou dostupné v mnoha barvách a střizích, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Prodáváme jak krátké kotníkové boty, tak modely sahající nad kotník, které se budou skvěle hodit do chladnějších dnů. Ponožky Outhorn se také vyznačují:
• použitím nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují tepelný komfort a zároveň zabraňují přehřívání,
• pružným střihem, který se přizpůsobí tvaru chodidla,
• životností a odolností proti oděru,
• použitím funkčních řešení, jako jsou elastická žebra a výztuhy v oblasti pat a prstů.

Ponožky Outhorn byly navrženy s ohledem na sportovce, díky čemuž splňují nejvyšší standardy kvality. Díky nim si zajistíte pohodlí a ochráníte své nohy před oděrkami nebo extrémními teplotami. Pokud jde o naši prodejnu, Outhorn je značka, která hraje důležitou roli v našem sortimentu. Do naší nabídky proto neustále zařazujeme novinky této firmy, díky kterým u nás najdete nejen ponožky, ale i oblečení a doplňky.

E-shop Outhorn – pohodlné oblečení pro aktivní lidi

Značka Outhorn je tou nejlepší volbou, pokud hledáte oblečení, které bude kombinovat módu a funkčnost. Produkty společnosti se vyznačují vysokou odolností a pohodlím při používání a navíc přitahují pozornost svým jedinečným designem. I přes tak skvělé parametry jsou oblečení a ponožky Outhorn dostupné za atraktivní ceny. Kolekce této značky splní požadavky nejnáročnějších zákazníků, kteří hledají pohodlné každodenní i sportovní oblečení.

Zveme vás, abyste se seznámili s celým sortimentem našeho e-shopu. Outhorn není jediná značka, kterou nabízíme. Naleznete zde i produkty jiných známých a uznávaných výrobců.