You're currently reading page 1 of 8

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 212 produktů

 1. Alpinus
  As low as 1 620,00 Kč 1 338,84 Kč
 2. Alpinus
  As low as 1 620,00 Kč 1 338,84 Kč
 3. Alpinus
  As low as 1 620,00 Kč 1 338,84 Kč
 4. 4F
  As low as 1 691,00 Kč 1 397,52 Kč
 5. 4F
  As low as 1 691,00 Kč 1 397,52 Kč
 6. 4F
  As low as 1 867,00 Kč 1 542,98 Kč
 7. 4F
  As low as 1 867,00 Kč 1 542,98 Kč
 8. adidas
  As low as 3 123,00 Kč 2 580,99 Kč
 9. PUMA
  As low as 2 496,00 Kč 2 062,81 Kč
You're currently reading page 1 of 8

Zobrazit: 28

Zobrazení Mřížka Seznam

1-28 z 212 produktů

Pánské bundy – základní výbava pánského šatníku

Bunda je základem každého šatníku – bez ohledu na pohlaví. Když žijeme v naší zeměpisné šířce, je těžké si představit jakoukoli roční dobu, ve které bychom nemuseli nosit bundu ani večer nebo brzy ráno, a to nejen v podzimní a zimní sezóně, ale po celý rok.
Rozhodně se vyplatí zaměřit se na dobrou kvalitu tohoto oděvu, protože nám může sloužit i několik let. Zároveň to bude řešení, které nám dlouhodobě ušetří peníze a čas.
Věnujte proto chvíli pozornému prohlížení našeho sortimentu a najděte svou dokonalou pánskou bundu. Mimochodem, doporučujeme vám seznámit se se zbytkem našeho sortimentu, který vám jistě umožní připravit celý outfit v nejpopulárnějším sportovním stylu, jedná se o: 
•  pánská trička 
•  pánské šortky 
•  sportovní příslušenství 

Pánské zimní bundy - mrazivé dny už nikdy nebudou tak hrozné

Dobře víme, že vyjít v zimním ránu ven bez dobře zvoleného svrchního oděvu je nepříjemný zážitek. Udržování tepelné pohody je základem pohody a především zdraví. Vyplatí se tedy vybrat si kvalitní bundu, abyste se nevystavovali zbytečnému prochlazení.
Samozřejmě se také stává, že jarní a podzimní večery nejsou teplotně nejideálnější. Ujišťujeme vás, že pak také rádi sáhnete po své oblíbené pánské bundě, která vám sloužila v zimě. Proto vám doporučujeme, abyste se pečlivě podívali na své potřeby a zkontrolovali náš sortiment.
V závislosti na ročním období nabízíme zimní bundy, jarní bundy nebo podzimní bundy. Na co si dát pozor při výběru ideálního modelu? Zde je několik tipů, které vám při rozhodování jistě pomohou.

Ideální pánská zimní bunda – jaká by měla být?

Výběr ideální bundy na zimu není nejjednodušší. V první řadě se zde počítá pohodlí při nošení, ale to pro každého bude znamenat něco jiného. Náš sortiment je vybírán tak, aby si každý muž našel model, který vyhovuje jeho preferencím a nemusel se vzdávat svých oblíbených prvků.
Na otázku, jaká by měla být ideální pánská bunda, neexistuje jednoznačná odpověď. Pro každého muže to může znamenat něco úplně jiného. Ne každý střih sedne každému stejně. Někdy nám prostě nevyhovují aktuální trendy, které dominují v dané sezóně.
Může se také stát, že aktuálně nejpopulárnější barvy nebudou dobře ladit se zbytkem vašeho šatníku – pak rozhodně doporučujeme zůstat u klasiky, která nám nikdy nedojde.
Zohledňujeme to při sestavování sortimentu naší prodejny - najdete zde jak nejnovější, nejčerstvější trendy, tak klasická řešení, která se osvědčila v průběhu let, vhodná pro lidi všech věkových kategorií.
Vsaďte na vysokou kvalitu sportovního oblečení od prověřených výrobců 
Kromě dokonalého střihu zde můžete počítat s velmi vysokou kvalitou. Známí výrobci si cení spokojenosti zákazníků, proto při přípravě nabídky používají pouze ty nejkvalitnější materiály. To je velmi důležité, protože v zimě je důležité mít dostatečnou tepelnou izolaci.
Obchod Desportivo vám nabízí modely bund, jejichž technologie byla v průběhu let zdokonalována. Díky dlouholetým zkušenostem největších velikánů sportovní módy si můžete být jisti, že vámi zvolená bunda vás nezklame v žádné situaci.

Najděte svou ideální bundu v Desportivo

Díky podrobnému technickému popisu umístěnému pod každým z nich můžete analyzovat přesně to, co potřebujete. Zvláštní pozornost je třeba věnovat druhu materiálu, ze kterého je podšívka vyrobena, je velmi důležité, zda bundu používáte při zimních sportech.
Neméně důležitý bude počet a umístění kapes vámi vybraného modelu. Některé pánské bundy v našem obchodě mají speciální vymoženost pro běžce nebo milovníky procházek - vnitřní kapsu se zapínáním na suchý zip a audio výstup. Poslech oblíbené hudby při chůzi nebo běhání bez obav z poškození telefonu bude velkým zlepšením.
Důležitou, ne-li nejdůležitější vlastností každého svrchního oděvu bude to, jakou má impregnaci. Hlavním účelem bundy, kterou si koupíte, bude ochrana před deštěm, což se u nás stává velmi často.
Výběrem produktů značek jako adidas, Nike nebo 4F víte, že modely byly vyrobeny s maximálním důrazem na detail. Tyto značky již řadu let pracují na stále lepších řešeních pro své klienty.

Lehké péřové bundy nebo pánské kabáty?

Pokud je toto další zimní období, během kterého máte dilema, jaké svrchní oblečení zvolit, pokusíme se všechny vaše pochybnosti rozptýlit. Všechny pánské bundy, které zde najdete, jsou vyrobeny s použitím inovativních materiálů, díky čemuž jsou ideální do každého počasí.
Outdoorové bundy můžete nosit každý den bez obav, že vás překvapí vítr, déšť nebo sníh. Bohužel kabáty, ač vypadají velmi stylově, samozřejmě chrání před chladem, ale v případě deště nebo nárazového větru nebudou tak dobře fungovat.
V dnešní módě pozorujeme velké množství neobvyklých kombinací. Městský styl kombinuje prvky sportovní módy v kombinaci s klasickými pánskými řešeními, například košilí. Nikoho už nepřekvapí mix sportovního oblečení s oblečením běžně považovaným za elegantní.
Pokud vás tedy před koupí bundy brzdí dilema, zda ji budete moci nosit volně denně třeba do kanceláře, důrazně vám to doporučujeme. Mnohem více se podle nás vyplatí vybrat mezi svrchním oblečením to nejuniverzálnější řešení, jakým je pánská bunda.
Pánské jarní bundy v Desportivo
Každý začátek sezóny, zejména té jarní, kdy se chceme všichni nadechnout po tuhé zimě, vnáší do našich šatníků závan svěžesti. Pokud chcete sledovat nejnovější trendy, doporučujeme vám často kontrolovat záložku „Novinky“, kterou aktualizujeme prakticky každý den.
Pravděpodobně bude stejně mnoho zastánců klasických řešení, kteří budou vždy volit nadčasové modely. Je na tom hodně pravdy, klasické, ale i funkční modely snad nikdy z módy nevyjdou a byly opakovaně testovány v těch nejnáročnějších podmínkách.
Měnící se trendy ovlivňují i sportovní módu, ve které se každoročně objevují novinky. V případě značek, které na svém image ve světě módy dlouhodobě pracují, můžeme vylepšením, která zavádějí, věřit.


 Jarní bundy pro různé příležitosti

Pánská jarní bunda by měla ladit s vaším stylem, protože tento kousek oblečení vás bude provázet velmi často. Stále častěji můžeme pozorovat větší otevřenost mužů, pokud jde o trendy.
Mnoho mužů volí u svrchního oblečení výraznější barvy než před pár lety. Důrazně doporučujeme pořídit si do šatníku alespoň jednu pánskou bundu v energizující barvě - šťavnaté červené nebo zelené - venku vypadají opravdu skvěle.
Bundy, kromě toho, že jsou moderní, by měly být také velmi pohodlné. Pohodlí při nošení je zde vždy prvořadé, vzhledem k vrtkavému počasí, které po většinu jarních měsíců často míváme.

Nejčastěji vybírané pánské bundy na jaro

I přes to, že se každý rok mění trendy, můžeme sledovat tendence, kterými se naši zákazníci řídí při výběru typu perfektně sladěné bundy na jaro. To je jistě dáno nepopiratelnou multifunkčností, kterou naše modely bund mají.
Barva nebo střih bundy, která nám má sloužit v chladnějších dnech, není ani tak důležitá, jako to, jak je vyrobená a jaká vylepšení byla provedena. Mimořádně důležitý je například typ membrány použité v daném modelu.
Do kategorie nejčastěji volených modelů bund patří jistě mimo jiné bundy proti dešti nebo softshellové bundy. Ty druhé dobře poslouží i v případě výletů na kole nebo zvýšené fyzické aktivity. Dokonale izolují teplo, ale také propouštějí vzduch, což je zde největší výhoda.

Nahradí outdoorová bunda například kožené bundy?

V případě extrémně nepříjemného chladu stačí teplejší mikina a ochrana proti chladu je zaručená. Žádná bunda z ekokůže nenahradí ochranu, kterou získáte při výběru sportovní bundy. Kožená bunda je možná moderním řešením, ale pro chladnější dny je naprosto nepraktická. Sportovní bunda, zejména v černé barvě, je navíc stylová i pragmatická. Skvěle doplní váš každodenní outfit, dodá mu volnost a nonšalanci. Stačí si obléknout jako první vrstvu termoaktivní tričko, na to teplou mikinu nebo svetr a máte zajištěnou ochranu před chladem. 
Jarní bundy by měly být mnohem tenčí a lehčí než zimní bundy, ale je třeba připomenout, že na jaře jsou i nižší teploty. Vše závisí na použitých výplních v daném modelu. Díky pečlivému popisu každého kusu oblečení, který najdete na našich stránkách, si můžete vybrat přesně to, co potřebujete a být připraveni na každou chvíli.
Zajímavou variantou jsou sportovní bundy s odepínatelnou izolací vespod. V tomto případě bude stačit jedna bunda pro všechna roční období. Investice do jednoho kusu oblečení od známé značky, jako je adidas, Nike nebo Puma, může být o něco dražší než koupě bundy z běžného obchodního řetězce, ale výhody jsou nepoměrně větší.
Doporučujeme vám provést promyšlené nákupy, které vám budou sloužit několik sezón. Je to mnohem ekologičtější řešení než každoroční výměna bundy.

Módní a praktické podzimní bundy

Na podzim jsou nejoblíbenější sportovní bundy. V této době se pořádá mnoho školních výletů po návratu z dovolené. Často se konají studentské srazy a klima v horách a u moře k výletům jen vybízí. Koupě bundy nabízené firmou adidas je velmi dobrou investicí na mnoho let.
Pánské bundy adidas jsou vyrobeny z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Dokonale udržují teplo, ale také propouštějí vzduch, což může být klíčová výhoda pro pohodlí v případě horských výprav. Podobné vlastnosti mají i pánské bundy Nike. Sportovní modely jsou často odolné proti dešti, takže můžete být chráněni před měnícími se povětrnostními podmínkami.

Ideálně přizpůsobená bunda – jaká by měla být? 

Mnoho lidí si klade otázku, zda pohodlná bunda může vypadat dobře i v kombinaci například s košilí, když chceme elegantní stylizaci třeba do kanceláře. Hodně záleží na modelu, který si vyberete – a těch je na trhu mnoho. Prošívané bundy jsou v posledních letech velmi oblíbené mezi ženami i muži. Do této kategorie patří nejen sportovní modely, ale i ty elegantnější a ležérnější.
Často jde také o elegantní produkty, které dokonale ladí s ležérním i business stylem. Pokud chcete vypasovaný střih, můžete siluetu zvýraznit slim fit bundami. Velmi často i pánské sportovní bundy mají prohlubně, které zdůrazňují postavu. Pro lidi, kteří chtějí skrýt některé nedokonalosti postavy, budou perfektní bundy Nike s prodlouženou délkou. To opticky prodlouží siluetu a zároveň jde o velmi zajímavě vypadající střih. Mezi oblíbené modely, které dobře fungují jak v zimě, na podzim, tak na jaře, můžeme zmínit bombery nebo parky. Mnoho lidí věří, že tyto typy stylů jsou perfektní volbou pouze pro teploty nad několik stupňů Celsia.
To je samozřejmě pravda, protože známí výrobci sportovního oblečení každoročně nabízejí ve svých kolekcích speciálně upravené přechodné bundy pro náročné chladné dny. Jsou uvnitř speciálně izolované nebo používají systémy pro udržení tepla po dlouhou dobu a udržení chladného vzduchu ven.

Vaše oblíbené oblečení na jednom místě

Jakmile se seznámíte s naší řadou bund, doporučujeme vám věnovat pozornost našim dalším kategoriím oblečení. Díky našim dlouholetým zkušenostem si můžete být jisti, že všechny námi nabízené produkty jsou vždy té nejlepší kvality.
Zaměřujeme se pouze na prověřené výrobce, kteří ve svém oblečení používají ty nejlepší technologie, na kterých léta pracují, aby vám dali sportovní oblečení nejvyšší třídy.
Doporučujeme se seznámit s kategoriemi jako jsou: 
•  pánské tepláky 
•  pánské mikiny 
•  pánské sportovní boty 
•  pánské soupravy 

Jak správně zvolit velikost bundy? 

Jsme si vědomi toho, že online nakupování má stejně mnoho odpůrců jako příznivců. Určitě je to ovlivněno obtížností vyplývající z nemožnosti si daný oděv před koupí vyzkoušet. Z množství designů se nám může zamotat hlava, ale jak si můžeme být jisti, že nám vybraný model bude sedět?
Osobně měříme každý kus oblečení, který najdete v našem internetovém obchodě, aby měl každý náš klient a klientka možnost ověřit si, zda jeho objednávka splní jeho očekávání a potřeby.
 
Doporučujeme proto porovnat rozměry s dobře padnoucím oblečením, které již v šatníku máte, díky čemuž vyloučíte zbytečný zmatek související se špatným výběrem modelu. Samozřejmě připomínáme, že pokud se vám nepodaří bundu dokonale sladit podle vašich potřeb, máte až 14 dní na vrácení objednaného zboží.
Abychom si nákup užili co nejdéle, stojí za to si kromě čtení tabulky velikostí přečíst všechny pokyny, které si pro nás výrobce připravil.
Pamatujte, že každý produkt, který si objednáte z webu Desportivo, je dodávaný v originálním balení s kompletní sadou visaček. Svou reputaci budujeme již přes tucet let, s námi se nemusíte bát padělaného zboží.