4F Pánská Bunda H4Z21 KUMP009 32S
4F Cena: 1 436,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánská Bunda H4Z21 KUMP009 40S
4F Cena: 1 436,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánská Bunda H4Z21 KUMP009 62S
4F Cena: 1 508,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánská Bunda H4Z21 KUMP009 83S
4F Cena: 1 436,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F pánská bunda na zip s kapucí H4Z20 KUM001 24M
4F Cena: 1 352,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F pánská bunda zip s kapucí H4Z20 KUMP005 36S
4F Cena: 1 672,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F pánská bunda zip s kapucí H4Z20 KUMP005 45S
4F Cena: 1 672,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F pánská lyžařská bunda H4Z20 KUMN001 36S
4F Cena: 1 539,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F pánská lyžařská bunda H4Z20 KUMN001 61S
4F Cena: 1 539,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více

Pánské bundy - základní vybavení každého šatníku

Bunda je základem v každém šatníku - bez ohledu na pohlaví. Je těžké si představit být ráno v zimě venku bez kabátu. Stává se, že jarní a podzimní večery jsou nevyzpytatelné - v takových případech je také užitečná dobře vybraná bunda. V závislosti na ročním období jsou k dispozici zimní bundy, jarní bundy nebo podzimní bundy. Co hledat při výběru dokonalého modelu? Zde je několik tipů, které rozhodně usnadní vaše rozhodnutí.

 

Zimní bundy - pánské

Výběr ideální zimní bundy není nejjednodušší. Při nošení je zde především důležité pohodlí. Ne každý střih se hodí dobře na každého. Proto je přizpůsobení produktu vaší postavě velmi důležité. Sportovní modely byly v posledních letech velmi populární. Příkladem jsou zimní bundy Adidas a zimní bundy Nike. Kromě perfektního padnutí se zde můžete spolehnout na velmi vysokou kvalitu. Známí výrobci oceňují spokojenost zákazníka, a proto při přípravě své nabídky používají pouze materiály nejvyšší kvality. To je velmi důležité, protože v zimě je důležitá správná tepelná izolace. To jsou vlastnosti pánských zimních bund Adidas nebo Nike.

 

Pánské jarní bundy

Každá sezóna, která začíná, přináší nové trendy. Existují však nadčasová řešení a modely, které nikdy nevycházejí z módy. Jsou velmi klasické, ale také funkční. Do této kategorie patří mimo jiné protidešťové bundy nebo softshellové bundy. Ty druhé budou dobře fungovat také v případě cyklistiky nebo zvýšené fyzické aktivity. Dokonale izolují teplo, ale propouštějí také vzduch, což je zde největší výhoda. Jarní bundy na by měly být rozhodně tenčí než zimní bundy, ale je třeba si uvědomit, že na jaře jsou také ještě nižší teploty. Zajímavou možností jsou sportovní bundy s odnímatelnou izolační vložkou.

 

Módní a praktické podzimní bundy

Na podzim jsou jedněmi z nejpopulárnějších bund sportovní bundy. Během této doby se po návratu z dovolené organizuje mnoho školních výletů. Obvykle se pak konají studentská shromáždění a horské klima k výletům jen nabádá. Nákup bundy nabízené společností Adidas je po mnoho let velmi dobrou investicí. Pánské bundy Adidas jsou vyrobeny z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Dokonale udržují teplo, ale jsou také prodyšné, což může být v případě horských výprav klíčovou výhodou pro pohodlí. Pánské bundy Nike mají podobné vlastnosti. Sportovní modely jsou často vodotěsné a odolné proti větru, takže budete kdykoliv chráněni před změnami počasí.

 

Perfektně padnoucí bunda – čili která?

Mnoho lidí přemýšlí, jestli pohodlná bunda může vypadat zároveň dobře. Hodně záleží na zvoleném modelu - a na trhu je jich mnoho. Prošívané bundy jsou v posledních letech velmi populární mezi ženami i muži. Tato kategorie nezahrnuje pouze sportovní modely. Často se jedná o elegantní výrobky ideální pro příležitostné i obchodní stylizace. Zdůraznění postavy lze dosáhnout díky vypasovaným bundám. Velmi často mají i pánské sportovní bundy vroubkování, které zdůrazňuje postavu. Pro ty, kteří chtějí skrýt některé nedokonalosti, jsou ideální bundy Nike s prodlouženými zády. Opticky prodlužují postavu a zároveň jsou velmi zajímavé svým střihem.

Mezi oblíbené modely, které se dobře uplatní v zimě, na podzim i na jaře, patří i bunda bomber nebo kožená bunda - ramoneska. Mnoho lidí si myslí, že tento typ stylu je ideální volbou pouze při teplotách vyšších než několik stupňů Celsia. Mezitím známí výrobci nabízejí také speciální verze připravené na zimní měsíce. Jsou uvnitř speciálně izolovány nebo používají systémy s dlouhodobým udržováním tepla a nepropouštěním chladného vzduchu.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium