Příslušenství

Filtry
 Nike čepice kšiltovka H86 Swoosh 943092 886
Nike Cena: 438,00 Kč
Dodavatel: Nike
ks
zobrazit více

Kdy jsou sportovní doplňky užitečné?

Sportovní doplňky jsou nenahraditelným doplňkem v pánských i dámských skříních. Všichni milovníci ležérního stylu, kteří si cení volnosti a pohodlí při nošení, je nosí. Vysoce kvalitní produkty budou sloužit po dlouhou dobu, takže stojí za to investovat do kopií podepsaných logem známých a renomovaných sportovních značek, jako jsou Nike nebo Adidas. Příslušenství tohoto druhu jsou jak oděvní doplňky, typicky určené pro trénink lidí, kteří trénují např. fotbal. Mnohé z nich jsou užitečné v každodenním životě, např. během výletů, při práci, při návštěvě tělocvičny nebo při dlouhých procházkách. Kromě dospělých je také používají děti a mladí lidé.

 

Sportovní doplňky užitečné každý den

Nabídka společnosti Desportivo zahrnuje široký výběr batohů a vaků, které jsou v mnoha situacích nenahraditelné. K dispozici jsou známé sportovní značky jako Nike, Adidas, New Balance, Puma a Reebok. Všechny byly vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž se i přes intenzivní používání vyznačují svojí trvanlivostí a skvělým vzhledem. Batohy jsou perfektní jako součást školní lavice pro děti a teenagery. Sportovní doplňky tohoto typu Desportivo jsou k dispozici v mnoha barvách, v různých kapacitách a tvarech, takže je můžete snadno přizpůsobit vašim potřebám. Vaky a ledvinky představují pohodlný a bezpečný způsob uložení důležitých dokumentů, peněz, klíčů a telefonu. Poskytujeme obě verze modelů zavěšené kolem boků a ramen. Děti a mladí lidé navštěvující školu najdou v naší nabídce tašky na boty podepsané logem jedné ze známých značek. Jedná se o velmi užitečný doplněk, který funguje dobře během tělocviku ve škole nebo jiných cvičení. V našem sortimentu jsou také k dispozici sportovní peněženky.

 

Oděvní doplňky pro muže a ženy

Velká část sportovního příslušenství jsou oděvy. Nabízíme širokou škálu kšiltovek, které hrají nejen dekorativní roli, ale také chrání před sluncem. K dispozici jsou typické kšiltovky, baseballové a další modely. Kšiltovky přicházejí v mnoha barvách, od jemných pastelových přes intenzivní odstíny červené nebo modré až k tlumeným klasickým barvám, jako je bílá, černá nebo šedá. Kromě baseballových čepic nabízíme také velký výběr zimních čepic. Byly vyrobeny z teplých a měkkých materiálů, díky nimž jsou ideální pro chladnější dny. Nabízené modely jsou určeny pro ženy i muže. Další oděvní doplňky od společnosti Desportivo zahrnují různé typy ponožek s logem Puma, Nike nebo Adidas. K dispozici jsou ponožky ke kotníkům, klasické vysoké modely a ponožky, které lze mimo jiné nosit do balerínekk. Bavlněný materiál zajišťuje, že ponožky poskytují plný komfort a propustnost vzduchu.

 

Co jiného v Desportivo najdete?

Kromě výše uvedených produktů najdete v našem obchodě také doplňky, které budou užitečné při výjezdu do tělocvičny a tréninku. K dispozici jsou mimo jiné prostorné sportovní tašky, které můžete v případě potřeby použít. Pohodlné rukojeti a silný materiál zajišťují trvanlivost a bezproblémové používání. Dále nabízíme ručníky v různých velikostech. Jsou nejen šetrné k pokožce, ale také velmi měkké a rychle absorbují vodu, což umožňuje okamžité zaschnutí mokré pokožky.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium