Alpinus dámské termoaktivní spodní prádlo Active Base Layer Set GT43253
Alpinus Cena: 1 132,00 Kč 885,60 Kč
Dodavatel: Alpinus
zobrazit více
  • sleva

Módní dámské teplákové soupravy - co je v současné době na vrcholu?

Ještě před několika lety byly teplákové soupravy spojovány pouze s chodem do tělocvičny nebo se specifickými sociálními skupinami. V současné době jsou však velmi oblíbenou součástí šatníku každé ženy. Rostoucí počet žen se rozhodl začlenit teplákové soupravy do každodenních stylizací. Je třeba poznamenat, že sportovní tepláky obvykle vypadají úplně odlišně od běžných dámských teplákových souprav, které lze použít nejen v tělocvičně nebo při jiných sportovních aktivitách. V elegantních modelech neexistují žádné nápisy ani šité aplikace. Výjimkou mohou být značkové výrobky, jako jsou dámské tepláky Nike nebo tepláky Adidas, které jsou bez ohledu na vzor zdobeny víceméně diskrétní ochrannou známkou. Současné střihy moderních modelů znamenají, že dámské tepláky Nike lze kombinovat s dalšími elegantnějšími oděvy.

 

Tepláková souprava - souprava nebo kombinace s jinými oděvy?

V posledních letech se staly velmi módní dámské teplákové soupravy, ale také kombinace elegantních kalhot s klasickými sportovními halenkami, např. v černé barvě, vínové nebo pastelové barvě. Černé teplákové soupravy se už léta těší velké oblibě, hlavně kvůli jejich všestrannosti a schopnosti vyrovnat téměř jakýkoli styl. Dámské teplákové soupravy tohoto typu jsou dámy často používány během cestování letadlem - je to velmi výhodná volba, která ovlivňuje pohodlí během letu. Šedé tepláky jsou ideální pro světlé stylizace během letních výletů. Dámy si pro svůj styl stále více vybírají bílé tepláky - hlavně mikiny, které v kombinaci s legíny v pastelových, béžových nebo šedých barvách vypadají opravdu zajímavě. Celý styl může být zakončen jasnými teniskami nebo sneakers. Je to perfektní skladba pro letní výlety mimo město.

 

Módně také v tělocvičně - teplákové soupravy s pruhy

Ženy obvykle věnují velkou pozornost otázce sportu a péče o vlastní tělo. Tělocvičny jsou obléhány, často dokonce pozdě večer a za úsvitu. V posledních letech můžete vidět trend spojený s tím, že muži, zejména tyto mladé ženy, chtějí vypadat dobře i během tréninku. Perfektní volbou v tomto případě budou pohodlné legíny a za styl během vstupu do šatny mohou sloužit ikonické tepláky Adidas se 3 pruhy, které jsou na jedné straně klasické, a na druhé straně vynikají od ostatních značek nabízejících sportovní oblečení do tělocvičny. Teplákové soupravy Adidas do tělocvičny jsou zárukou vysoké kvality po dlouhou dobu. Teplákové soupravy Adidas také často používají lidé, kteří sportují profesionálně. V tomto případě se mírně liší od klasických verzí. Můžete si také vybrat jinou značku a vybrat si teplákovou soupravu Nike s stejně kvalitním materiálem, který poskytuje pohodlí při cvičení.

 

Neobvyklé trendy - jaké teplákové soupravy jsou v současné době hitem?

Kromě standardních modelů teplákových souprav existují na trhu také návrhy, které jsou považovány především za horké trendy sezóny. Mezi nimi jsou nyní červené tepláky Adidas a ortaliónové teplákové soupravy. Tento druhý návrh je jakýmsi návratem ke starým dobám, kdy byly ortaliónové tepláky ve skutečnosti jediné dostupné na domácím trhu. Pokud chcete vyniknout z davu, můžete si vybrat živou barvu nebo neobvyklý vzor. Je to ideální nabídka pro muže, kteří se nebojí experimentovat s módou a mají velmi velký odstup od svého vzhledu. Většina mužů si však vybírá dámské bavlněné teplákové soupravy, což je určitě bezpečnější varianta bez znalosti módy a současných trendů.

Teplákové soupravy se již dlouho ztotožňují výhradně se sportem. V současné době jsou součástí současné módy. Vyplňují určitý druh mezery v neformálním stylu, který dámy dychtivě vybraly pro každodenní styling. Teplákové soupravy nabízené společností Nike jsou klasickou verzí, která bude dobře fungovat při večerních procházkách v parku, výletu na zahrádku, večírek s přáteli i při cestování. Teplákové soupravy fungují za mnoha různých okolností, ale mějte na paměti, že existují situace, kdy i přes rozvíjející se módu nebudou vhodné - například během obchodního jednání nebo během důležitých oslav.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium