4F kalhoty pro chlapce HJZ20 JSPMD002 25M
4F Cena: 408,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánské Kalhoty H4L22 SPMC010 20S
4F Cena: 871,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánské Kalhoty H4L22 SPMD011 20S
4F Cena: 733,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pro Děti Kalhoty HJL21 JSPMD002 21S
4F Cena: 403,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pro Děti Kalhoty HJL21 JSPMD002A 20S
4F Cena: 403,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pro Děti Kalhoty HJL22 JSPDD001 20S
4F Cena: 354,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pro Děti Kalhoty HJL22 JSPDD001 32S
4F Cena: 354,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pro Děti Kalhoty HJL22 JSPDD001 56M
4F Cena: 354,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pro Děti Kalhoty HJL22 JSPMD001 20S
4F Cena: 354,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
Adidas deti kalhoty teplákové Core 18 CE9034
adidas Cena: 509,00 Kč
Dodavatel: adidas
zobrazit více
Adidas deti kalhoty teplákové Core 18 CV3994
adidas Cena: 432,00 Kč
Dodavatel: adidas
zobrazit více
adidas Pánské Kalhoty Condivo 22 Training HC5559
adidas Cena: 859,00 Kč
Dodavatel: adidas
zobrazit více
adidas Pánské Kalhoty Condivo 22 Training HG3706
adidas Cena: 941,00 Kč
Dodavatel: adidas
zobrazit více

Dětské tepláky

Tepláky jsou převahou komfortu. Asociace s touto částí šatníku byla po nějakou dobu poněkud ostudná, ale teplákové soupravy mohou být dnes stylovým prvkem pohodlného městského a sportovního šatníku. V našem sortimentu najdete mnoho modelů tepláků přizpůsobených různým požadavkům. Nabízíme pouze originální produkty Adidas, Nike a Puma, takže zde určitě najdete oblečení, které vás potěší nejen pohodlím, ale také funkčností a vysokou kvalitou.

 

Módní stylové tepláky

Po několik let již nejsou tepláky rezervovány pro subkultury a návštěvníky tělocvičny. Nyní je můžete nosit na procházku po městě, do školy, na univerzitě, na nákupy a dokonce i na večerní párty. Vše záleží na tom, jaký model vyberete a jak s nimi zkombinujete ostatní prvky oblečení. V současné době je tepláková souprava s volnými nohavicemi po celé délce, bez manžet u kotníků, poměrně vzácná. Kalhoty s rozepnutými nohavicemi, které byly doposud velmi populární, se stávají minulostí. Pokud máte ve svém šatníku takové modely, nechte je v tělocvičně. V ulicích dominují zúžené modely, které zdůrazňují postavu. Nejmódnější jsou běžecké kalhoty - volné nahoře, s mírně sníženým rozkrokem a elastickou spodní částí nohy. Můžete se rozhodnout pro silnou bavlnu nebo polyesterový model - vše záleží na vašich preferencích.

 

Jak si vybrat tepláky?

Tepláky vstoupily do kánonu pouliční módy navždy. Chcete-li vypadat módní a stylové, je dobré vědět, jak se nosí a dát je dohromady. Nejprve vyberte správný model. Nejmodernější kalhoty s manžetami jsou univerzální a hodí se ke každé postavě. Je však dobré věnovat pozornost jejich délce – na trhu jsou dostupné varianty tepláků jak pro vysoké postavy tak i pro nižší. Délku nohavice je nejlepší volit tak, že končí přesně u kotníku. Výběrem pánských tepláků si také můžete vybrat mnoho vzorů a barev. Nejoblíbenější jsou, samozřejmě, tlumené - černá, šedá a tmavě modrá, která sluší prakticky všem a hodí se k ní mnoho barev. Pokud si nejste jisti, zda tepláky jsou pro vás něčím, co se pro vás hodí, vyberte variantu bez zbytečných ozdob. Pokud však chcete být velmi módní, kalhoty s pruhem budou vypadat skvěle, což vizuálně prodlouží a zeštíhlí nohu. Kultovní 3 pruhy od Adidas jsou vždy módní, v nejnovějších modelech mohou ozdobit celou nohavici nebo pouze její část. Pokud máte v úmyslu nosit své tepláky v zimě, je lepší si obléknout izolované. Díky tomu si zajistíte maximální pohodlí.

 

Módní tepláky - na trénink a pro každý den

Svoje módní tepláky můžete považovat za další prvek každodenního, neformálního oblečení. V kombinaci s teniskami, čínami a tričkem je to to nejpohodlnější jarní oblečení. Oblečte si na tričko sportovní košili - např. džínovou nebo kostkovanou a budete vypadat velmi stylově. Kožená nebo džínová bunda a originální bomber také vypadají skvěle s teplákovou soupravou. Vždy si můžete obléci mikinu a získat tak klasický sportovní vzhled.

 

Originální tepláky - nabídka Desportivo

V nabídce obchodu Desportivo jsou nejnovější stylové módní tepláky pro děti od nejlepších výrobců - především sportovní lídři Adidas, Nike a Puma. Nabízíme širokou škálu stylů a barev, takže si můžete vybrat tepláky, se kterými se nebudete chtít rozloučit. Nabízíme modely z bavlny a polyesteru, izolované a vyrobené z tenkých prodyšných materiálů - ideální pro každou sezónu. Každý pár je vyroben s maximální péčí, proto vám bude nepochybně sloužit po mnoho let.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium