4F Pánské Termoaktivní Mikina H4Z21 BIMD030 20S
4F Cena: 585,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánské Termoaktivní Mikina H4Z21 BIMD030 31S
4F Cena: 585,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
  • nové
4F Pánské Termoaktivní Mikina H4Z21 BIMD030 45N
4F Cena: 585,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánské Termoaktivní Mikina H4Z21 BIMD030 46S
4F Cena: 585,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánské Termoaktivní Mikina H4Z21 BIMD031 31S
4F Cena: 589,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více
4F Pánské Termoaktivní Mikina H4Z21 BIMD031 60S
4F Cena: 589,00 Kč
Dodavatel: 4F
zobrazit více

Termoaktivní trička - základní informace

Správně vybrané oděvy jsou jedním z hlavních faktorů ovlivňujících pohodlí během tréninku. Na podzim a v zimě je cvičení venku spojeno s potřebou vybavit se oblečením, které zaručuje teplo. V tomto případě bude jedním z velmi užitečných doplňků termoaktivní tričko. Jeho úkolem je nejen chránit před chladem, ale také odvádět vlhkost. V závislosti na použitém materiálu a hmotnosti můžete rozlišit oděv určený pro cvičení na jaře a na podzim, v zimě i za velmi chladného počasí. První skupina je zdaleka nejpočetnější a úkolem tohoto typu oděvů je hlavně udržovat konstantní tělesnou teplotu a zajistit dobrou ventilaci.

 

Co odlišuje pánské termoaktivní tričko?

Vzhledem k řadě důležitých funkcí, které vykonává termoaktivní oděv, musí mít určité vlastnosti. Co odlišuje trička dostupná v obchodě Desportivo?

  • Dostupné modely jsou vyrobeny z lehkého a prodyšného materiálu.
  • Použití speciální technologie během výroby způsobuje, že se pot vypouští venku, což zaručuje velké pohodlí při fyzické aktivitě.
  • Jednotlivé modely byly navíc vybaveny sítí, která usnadňuje větrání.
  • Materiál je velmi pružný a zároveň se dokonale přizpůsobí postavě uživatele.
  • Díky správnému uspořádání švů nezpůsobují tření ani při intenzivní činnosti.

 

Termoaktivní tričko - použití

Tento typ oblečení funguje v mnoha situacích. Termoaktivní trička do posilovny jsou skvělou volbou při cvičení v zimě. Hodí se však ale také pro typické „zmrzlíky“. Běžci je využívají velmi ochotně, díky své prodyšnosti a většímu pohodlí při použití ve srovnání s bavlněným oblečením, které velmi rychle absorbuje pot. Termoaktivní trička si vybírají také cyklisté. Oceňují přilnavost materiálu k tělu, což zabraňuje plandání oblečení ve větru. Kromě toho jsou trička tohoto typu skvělá jako jedna z vrstev při cvičení během zimních sportů, jako je lyžování, snowboarding nebo bruslení.

 

Trička k dispozici v nabídce Desportivo

Sortiment našeho obchodu zahrnuje mimo jiné značkové termoaktivní trička Nike a Adidas. Nabízíme velmi široký výběr velikostí a barevných variant, což vám umožní přizpůsobit konkrétní kus zbytku oblečení. Dostupné modely jsou vynikající volbou pro lidi, kteří hledají vysokou kvalitu, funkčnost a atraktivní vzhled. Ve společnosti Desportivo prodáváme pouze originální výrobky, což zaručuje naprostou spokojenost s nákupem. Dostupné modely trička mají malé a jemné logo výrobce. Jsou mimo jiné vynikající volbou na trénink, do tělocvičny a na fitness.

 

Co si pamatovat, když máte na sobě termoaktivní tričko?

Aby termoaktivní oděv plnil svou hlavní roli, kterou je odstraňování potu a udržování konstantní teploty, musí dobře přilnout k tělu. Při výběru malé velikosti se vystavujeme nepříjemným pocitům a tlaku, zatímco příliš volný model nebude odvádět vlhkost. V případě vrstveného oblečení používejte na termoaktivní tričko fleece nebo mikinu, která je rovněž vybavena technologií odvádění potu. Bavlněné modely se vzhledem k jejich hygroskopickým vlastnostem nedoporučují jako vrchní vrstva.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium